Bayiler ve Satış Noktaları


Homend satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin listesi aşağıdadır. Tüm Homend bayilerinin adres ve telefon numaralarını araştırabilir en yakında bulunan bayinin iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.


Homend firmasına ait satış ve servis noktalarının listesini gürüntüleyebilir, adres ve telefon bilgilerine erişebilirsiniz. Homend ürünü satın alabilir veya teknik destek alabilirsiniz.


Homend Satış Noktaları listesine Homend İnternet sitesinden bakmak için tıklayınız.

Homend Servis Noktaları listesine sitesinden bakmak için tıklayınız.Homend Teknolojisi

Homend Ar-Ge ekibi, aynı anda birden fazla işi yapabilen, evinizde küçük hayatınızda büyük yer kaplayan, kolay temizlenen, şık ve kullanışlı ürünler tasarlar, geliştirir ve üretir. Homend’de ürün geliştirme süreci, her zaman yaşam kalitesini yukarı taşıyan yenilikçi ve yaratıcı bir fikirle başlar. Bu süreç, Ar-Ge çalışmaları, eskizlerin çizilmesi, modelleme, kalıp yapımı ve üretim hattına kadar giden, uzun, titiz ve keyifli bir yolculuktur.

Bir Homend ürünü aldığınızda, iyi bir hizmet almaya hak kazanırsınız. Herhangi bir Homend ürününü, teknik servisimize ulaştırmak isterseniz, bir telefon açmanız yeterli olur. Gelir, ürünü istediğiniz yerden teslim alır, servis işlemi bittikten sonra istediğiniz yere teslim eder. Ürününüz garanti kapsamında olduğu sürece, bu hizmet için sizden herhangi bir ücret talep edilmez.