TUZLA Bayileri ve Satış Noktaları


TUZLA İlçesinde yer alan Homend TUZLA Bayilerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Size En yakın İSTANBUL TUZLA bayi bilgisine ulaşabilirsiniz.

Bayi Adresi İlçe
Esse/Carrefour AVM Cevizli Mah.Tugay Yolu Cad.73/46 TUZLA


Homend TUZLA Bayileri iletişim adres ve telefon bilgileri listesi bulunmaktadır. Bulunduğunuz yerdeki bayi iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.


Homend firmasına ait TUZLA satış ve servis noktalarının listesini gürüntüleyebilir, adres ve telefon gibi iletişim bilgilerine erişebilirsiniz. TUZLA ilçesinde Homend ürünü satın alabilir veya teknik destek alabilirsiniz.


Homend Destek

Bir Homend ürünü aldığınızda, iyi bir hizmet almaya hak kazanırsınız. Herhangi bir Homend ürününü, teknik servisimize ulaştırmak isterseniz, bize bir telefon açmanız yeterli olur. Gelir, ürünü istediğiniz yerden teslim alır, servis işlemi bittikten sonra istediğiniz yere teslim ederiz. Ürününüz garanti kapsamında olduğu sürece, bu hizmet için sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

Homend’de herhangi bir ürünün teknik servisimizde kalma süresi 48 saati ( 2 iş günü) geçmez. Rakiplerden farklı olarak sizden herhangi bir fiş, fatura, garanti kartı vb. bir belge istenmez. Adınızı ve ürününüzün seri numarasını söylemeniz yeterli olmaktadır.

Tüm Homend ürünleri; üretim öncesinde, üretim sırasında ve sonrasında hem Homend mühendisleri hem de dünyanın önde gelen kalite kontrol şirketleri olan SGS veya KEMA mühendisleri tarafından gözetim ve denetim altındadır. Ancak biz bununla da yetinmeyiz. Homend Kalite Ekibi, ürünler raflarda ve hayatınızda yerini almadan önce, her üretimin % 2’sini laboratuvarına alır, test eder. Böylece size % 99,5 mükemmelliği garanti edilir.

Homend Ar-Ge mühendisleri, yenilikçi ürünler geliştirirken, gerek gördüğünde dünyada konusunda uzman üreticilerle iş birliği yapar. Cam ürünlerinde Alman Schott, su ısıtıcı tasarımında dünyanın en iyi komponent üreticisi İngiliz Strix, bunların arasındadır.

Homend’in deneyimli Ar-Ge ekibi, yaşam kalitesini yükseltmek, hayatı kolaylaştırmak adına, özgün fikirlere sahip ürünler geliştirir. Kurulduğu 2009 yılından bu yana, 7 adet fikri patent başvurusu, alt marka olarak kullanılmak üzere 52 adet marka patent başvurusu yapılmıştır.


TUZLA Homend bayilerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

ANADOLU, AYDINLI, AYDINTEPE, CAMİİ, ESENLER ÇİFTLİĞİ, EVLİYA ÇELEBİ, FATİH, FEVZİ KARACA ÇİFTLİĞİ, FIRAT, İÇMELER, İSTASYON, MERKEZ, MESCİT, MİMAR SİNAN, ORTA, POSTANE, ŞİFA, YAYLA,